Subskrypcja stacjonarna

Jak uczyć się więcej Płacąc dużo mniej?

Dobry kurs stacjonarny dla fizjoterapeutów kosztuje dziś około 1500-2000 zł. Na ile takich kursów możesz sobie pozwolić w ciągu roku, finansując je z własnej kieszeni?

My proponujemy Ci kursy w pakietach, dzięki którym możesz obniżyć cenę pojedynczego szkolenia nawet do 332,50 zł.  Jest tylko jeden haczyk – na pokład projektu możemy wpuścić ograniczoną liczbę osób. 

Jeśli chcesz czuć się pewniej w pracy z pacjentem, sprawniej diagnozować i osiągać lepsze efekty terapeutyczne, to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Jesteś studentem?

Kończysz studia i stajesz przed wyborem ścieżki rozwoju? Nie wiesz w czym chcesz się specjalizować, a przy tym nie stać Cię, by robić kurs za kursem, by się o tym przekonać?
Ten projekt jest dla ciebie!

Masz swój gabinet?

Jesteś terapeutą na swoim, który potrzebuje sprawdzonych narzędzi i rzetelnej klinicznej wiedzy, by skutecznie pomagać pacjentom i zapełnić swój grafik nowymi pacjentami?
Ten projekt jest dla Ciebie!

Szukasz integracji wiedzy?

Kończysz kurs za kursem, ale ciągle masz wrażenie, że nie potrafisz ich połączyć w jeden spójny system pracy, który da Ci pewność, bezpieczeństwo i super efekty terapeutyczne? Ten projekt jest dla Ciebie!

Rynek szkoleniowy przepełniony jest ciekawymi propozycjami kursów stacjonarnych. Mogłoby się wydawać, że to świetna wiadomość dla ambitnych fizjoterapeutów

Po drodze pojawiają się jednak dwa problemy:

Nasz nowy projekt rozwiązuje oba problemy.

Oto 3 najważniejsze aspekty naszej pomocy:

Ścieżka edukacyjna – stworzyliśmy ofertę 39 szkoleń, które podzieliliśmy na kursy anatomiczno-fizjologiczne, kursy koncepcyjne i kursy kliniczne. Dzięki temu, zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, możesz wyznaczyć konkretną ścieżkę edukacyjną. Sam decydujesz, które kompetencje potrzebujesz aktualnie rozwijać, a nasi eksperci przeprowadzą Cię przez wątpliwości i pytania, które pojawią się po drodze. Na liście szkoleń każdy znajdzie coś dla siebie! Szkolenia są podzielone na 3 grupy, ale możesz zapisać się na dowolne. Nie musisz ograniczać się do jednej grupy.

Hybrydowa forma – posiadamy największą platformę edukacyjno-społecznościową dla fizjoterapeutów w Polsce. Dzięki temu udostępnimy Ci przed szkoleniami stacjonarnymi ogrom materiałów w formie online, co pozwoli Ci się do nich właściwie przygotować. Następnie spotykamy się na żywo, by szlifować umiejętności praktyczne. Ta forma pozwala nam prowadzić zajęcia na wyrównanym i bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Najniższa cena – od roku tworzymy subskrypcję online dla użytkowników naszej platformy. Teraz dajemy im dodatkową wartość w postaci zdecydowanego obniżenia kosztów edukacji stacjonarnej. Dlaczego cena projektu jest taka niska? Bo jest to pierwsza edycja tego projektu i nikt poza nami nie utwierdzi Cię w przekonaniu, że warto wziąć w nim udział. Jednak promocyjna cena nie jest wieczna. Obejmuje wyłącznie 200 pierwszych zamówień! Możesz głowić się podczas wypełniania dokumentów o dofinansowanie kursów, albo wybrać pakiet z naszej oferty i zwyczajnie zapisać się na interesujące Cię szkolenia.

SPRAWDŹ NASZE KURSY

Przełącz się między zakładkami grup i sprawdź poszczególne kursy z oferty subskrypcyjnej.
Grupa 1 to kursy anatomiczno-fizjologiczne, Grupa 2 to kursy koncepcyjne, Grupa 3 to kursy kliniczne.
Po wykupieniu swojego pakietu, możesz się zapisywać na kursy z wszystkich grup, nie musisz się ograniczać do jednej.

Wszystkie kursy są certyfikowane!

Cześć, nazywam się Marcel Mieszkalski

Tak jak Ty jestem fizjoterapeutą i w ramach 13 lat edukacji ukończyłem około 100 szkoleń stacjonarnych. Jak się zapewne domyślasz, ich łączny koszt przekroczył kilkaset tysięcy złotych. Analizując ten rachunek z bliska, jedno szkolenie kosztowało mnie średnio 2000 zł… Twój rachunek może być zupełnie inny, bo za niewiele więcej możesz zrealizować pakiet szkoleń stacjonarnych.

Być może stwierdzisz, że nie potrzebujesz robić aż 12 szkoleń w ciągu 12 miesięcy. Ten projekt wciąż pozwala Ci oszczędzać. Jak? To bardzo proste. 3990 zł pozwoli Ci rynkowo zrealizować 3 szkolenia stacjonarne. Zatem koszt jednego wynosi 1330 zł. Gdy w naszej subskrypcji zrealizujesz minimum 4 szkolenia, to cena jednego wynosi 622,50 zł. Czyli za każde szkolenie płacisz ponad 50% taniej.

Kolejne pakiety obniżają jednostkowy koszt Twojej edukacji, nawet do 332,50 zł. Dodatkowo płatność możesz rozbić na 5 rat 0% (bez konieczności wiązania się z bankiem i wypełniania wniosków kredytowych).

Opinie Kursantów

Nie wierz nam, UWIERZ im!

Chociaż ten projekt jest totalną nowością, to naszej platformie zaufało już ponad 8000 fizjoterapeutów,. 

Enedu to najlepsze miejsce dla fizjoterapeutów w całym internecie. Wspaniali ludzie, wspaniali specjaliści, wspaniałe szkolenia i warsztaty. Chcesz być dobrym i skutecznym terapeutą? Musisz dołączyć do Enedu!

Krzysztof Jędrek | Konkretny Fizjoterapeuta

Dzięki Enedu i tutejszej społeczności zbudowałem warsztat poparty doświadczeniem i wiedzą specjalistów z wielu dziedzin. To była najlepsza decyzja zawodowa dołączyć do tego obszernego projektu! 😉

Grzegorz Kazberuk | student fizjoterapii

Enedu to rozwój. Miejsce, w którym znajduję odpowiedzi i wsparcie przy trudnych pacjentach. Kurs terapii manualnej u Marcela, zmienił mnie jako terapeutę. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę czerpać wiedzę z najlepszego źródła! ❤️

Karolina Fornal | fizjoterapeutka na swoim

Koniecznie sprawdź

Harmonogram projektu

Start I edycji

Pierwsza edycja subskrypcji stacjonarnej startuje w maju 2023

Zakończenie 1 edycji

Pierwsza edycja subskrypcji stacjonarnej kończy się w kwietniu 2024

Marcel, a gdzie odbywają się kursy

Wszystkie szkolenia odbywają się w naszej bazie szkoleniowej w podkrakowskim Budzyniu. Miejsce wydaje się ‘egzotyczne’, ale bez problemu do nas dotrzesz.

Dojazd do sali szkoleniowej:

• samochodem: łatwy dojazd autostradą A4 (blisko zjazdu, bez konieczności wjazdu do miasta),

komunikacją miejską: z centrum Krakowa lub dworca dojazd dowolną linią tramwajową / autobusową do przystanku “Salwator”, z niego bezpośrednio do Budzynia liniami autobusowymi nr 229, 239 lub 269, przystanek znajduje się 300 m od sali

samolotem: lotnisko Kraków-Balice znajduje się zaledwie 4 km od sali szkoleniowej

Dodatkowo pomożemy Ci z bazą noclegową, a jeśli zechcesz to na naszym forum znajdziesz osoby, z którymi dojedziesz na miejsce i z którymi możesz współdzielić nocleg.

Co zyskasz?

Sprawdzony program

Zależy nam aby szkolenia były na najwyższym poziomie, dlatego nad ich programem czuwa: Marcel Mieszkalski, Jakub Stępnik, Paweł Dziadoń i Sławek Mokrzycki. Jednak to kursanci, w oparciu o cykliczne ankiety zdecydują, które szkolenia będą się odbywać najczęściej i w którym kierunku ma się rozwijać Akademia.

Najniższa możliwa cena

Szkolenia dla fizjoterapeutów kosztują średnio 2-4 tysiące zł. Wybierając naszą opcję możesz skorzystać z jednego kursu stacjonarnego w miesiącu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych pakietów, to koszt pojedynczego szkolenia wraz z potężną bazą materiałów online możesz obniżyć nawet do 332,50 zł.

Intuicyjny dostęp

Jedyne co musisz zrobić, aby zapisać się na wybrany przez siebie kurs, to kliknięcie przycisku “zapisz”. Nasz system wygeneruje całą resztę, a Ty otrzymasz szczegóły dotyczące logistyki kursu i dostęp do materiałów online, które pozwolą Ci się do niego przygotować. Maksymalna prostota, bez zbędnych komplikacji technicznych.

Jeśli jesteś członkiem Akademii Enedu

Pakiet 6 kursów

koszt 1 kursu to 498 zł
2990 za 9 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z bogatej oferty kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 6 kursów stacjonarnych w 9 miesięcy
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

Pakiet 8 kursów

koszt 1 kursu to 436,50 zł
3490 za 9 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z bogatej oferty kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 8 kursów stacjonarnych w 9 miesięcy
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

Jeśli nie jesteś członkiem Akademii Enedu

By wziąć udział w projekcie, musisz być członkiem naszej subskrypcji online,
czyli Akademii Enedu.

Poniżej znajdziesz ofertę, w której oprócz pakietu kursów stacjonarnych, otrzymujesz na 12 miesięcy dostęp do wszystkich materiałów naszej platformy, czyli ponad 50 certyfikowanych webinarów i ponad 50 certyfikowanych kursów online, których łączny koszt w zakupie pojedynczym to ponad 15 000 zł. 

Pakiet 6 kursów

+ dostęp do Akademii Enedu
3790 za 9 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z oferty 43 kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 6 kursów stacjonarnych w 9 miesięcy
 • Dostęp do wszystkich webinarów i kursów online Akademii Enedu
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

Pakiet 8 kursów

+ dostęp do Akademii Enedu
4290 za 9 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z oferty 43 kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 8 kursów stacjonarnych w 9 miesięcy
 • Dostęp do wszystkich webinarów i kursów online Akademii Enedu
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

a jeśli nie chcę kupować w pakiecie?

Jeśli zainteresowały Cię kursy zawarte w ofercie subskrypcji stacjonarnej, ale nie chcesz korzystać z naszej promocyjnej oferty, to możesz wybrać dowolny kurs z harmonogramu i wziąć w nim udział, po opłaceniu jego regularnej ceny. Kursy 1-dniowe kosztują 600 zł, a 2-dniowe 1100 zł. Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

 

Masz do nas więcej pytań?

Tu możesz podsumować najważniejsze informacje na temat subskrypcji stacjonarnej.

Jakie są podstawowe warunki subskrypcji?

Jeśli jesteś członkiem Akademii Enedu:

 • Wykupujesz pakiet 6, 8 lub 12 kursów stacjonarnych, które możesz zrealizować od czerwca 2023 do kwietnia 2024 (11 miesięcy). Płacisz za wybrany pakiet w ramach jednorazowej opłaty lub 5 równych rat 0%.
 • Nie musisz podpinać karty płatniczej.
 • Warunkiem korzystania z pakietów na kursy subskrypcji stacjonarnej jest aktywna subskrypcja Akademii Enedu.
 • Jeśli w trakcie korzystania z subskrypcji stacjonarnej zrezygnujesz z subskrypcji Akademii Enedu to stracisz dostęp do kursów stacjonarnych w ramach subskrypcji stacjonarnej. 

Jeśli nie jesteś członkiem Akademii Enedu:

 • Wykupujesz pakiet 6, 8 lub 12 kursów stacjonarnych oraz dostęp do Akademii Enedu, które możesz zrealizować od czerwca 2023 do kwietnia 2024 (11 miesięcy). Płacisz za wybrany pakiet w ramach jednorazowej opłaty lub 5 równych rat 0%.
 • Nie musisz podpinać karty płatniczej.

Jeśli nie chcesz się z nami wiązać subskrypcją:

 • Wciąż możesz realizować kursy stacjonarne z harmonogramu subskrypcji stacjonarnej, ale za każdy z nich musisz zapłacić regularną cenę. Kursy 1-dniowe kosztują 600 zł, a 2-dniowe 1100 zł.

Jak długo trwa subskrypcja stacjonarna?

Szkolenia w ramach subskrypcji stacjonarnej odbywają się między majem 2023 a kwietniem 2024 (12 miesięcy).

W trakcie realizacji kursów zadecydujemy czy projekt doczeka się kolejnej edycji w 2024 roku i poinformujemy uczestników o możliwości dołączenia do kolejnej edycji.

Ile kursów mogę ukończyć w ramach subskrypcji stacjonarnej?

Subskrypcja stacjonarna daje Ci możliwość ukończenia 6 lub 8 kursów w okresie od ierpn 2023 do kwietnia 2024.

Możesz się zapisać na dowolną ilość kursów w danym miesiącu, z tym zastrzeżeniem, że ilość osób na każdym kursie jest ograniczona. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Czy wszystkie kursy z oferty Enedu są objęte subskrypcją stacjonarną?

Nie. Na ten moment subskrypcja stacjonarna obejmuje 39 kursów, które podzieliliśmy na 3 grupy. W ramach subskrypcji stacjonarnej możesz brać udział w kursach z wszystkich grup. Lista kursów znajduje się na tej stronie, kilka sekcji wyżej. W opisach kursów stacjonarnych znajduje się także przycisk z napisem ‘Kurs dostępny w subskrypcji’.

Jak mogę się zapisać na poszczególne kursy po wykupieniu subskrypcji stacjonarnej?

Po wykupieniu subskrypcji stacjonarnej otrzymasz na maila wiadomość z instrukcją. Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie i za sprawą naszej platformy.

Jak często odbywają się kursy w ramach subskrypcji stacjonarnej?

Co miesiąc realizujemy 4-5 kursów stacjonarnych w ramach projektu subskrypcji stacjonarnej.

Gdzie odbywają się kursy w ramach subskrypcji stacjonarnej?

Wszystkie kursy w subskrypcji stacjonarnej odbywają się w naszej siedzibie szkoleniowej w Budzyniu pod Krakowem

Dojazd:
– samochodem: łatwy dojazd autostradą A4 (blisko zjazdu, bez konieczności wjazdu do miasta),
– komunikacją miejską: z centrum Krakowa lub dworca dojazd dowolną linią tramwajową/ autobusową do przystanku “Salwator”, z niego bezpośrednio do Budzynia liniami autobusowymi nr 229, 239 lub 269, przystanek znajduje się 300 m od sali
– samolotem: lotnisko Kraków-Balice znajduje się zaledwie 4 km od sali szkoleniowej

Nasz zespół doradzi także z jakich propozycji noclegowych skorzystać. 

Jak zrezygnować z subskrypcji?

Subskrypcja stacjonarna nie wymaga podpięcia karty, stąd nie musisz niczego anulować. W zależności od wybranego pakietu, możesz zrealizować 4, 6, 8 lub 12 kursów w ramach subskrypcji, która jest ważna od maja 2023 do kwietnia 2024.