Subskrypcja stacjonarna

Jak uczyć się więcej Płacąc dużo mniej?

Dobry kurs stacjonarny dla fizjoterapeutów kosztuje dziś około 1500-2000 zł. Na ile takich kursów możesz sobie pozwolić w ciągu roku, finansując je z własnej kieszeni?

My dajemy Ci 12 świetnych kursów z doświadczonymi ekspertami za jedyne 3690 zł! Jest tylko jeden haczyk – na pokład projektu możemy wpuścić ograniczoną liczbę osób. 

Dni
Godzin
Minut

Jeśli chcesz czuć się pewniej w pracy z pacjentem, sprawniej diagnozować i osiągać lepsze efekty terapeutyczne, to czytaj dalej, bo mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie.

Jesteś studentem?

Kończysz studia i stajesz przed wyborem ścieżki rozwoju? Nie wiesz w czym chcesz się specjalizować, a przy tym nie stać Cię, by robić kurs za kursem, by się o tym przekonać?
Ten projekt jest dla ciebie!

Masz swój gabinet?

Jesteś terapeutą na swoim, który potrzebuje sprawdzonych narzędzi i rzetelnej klinicznej wiedzy, by skutecznie pomagać pacjentom i zapełnić swój grafik nowymi pacjentami?
Ten projekt jest dla Ciebie!

Szukasz integracji wiedzy?

Kończysz kurs za kursem, ale ciągle masz wrażenie, że nie potrafisz ich połączyć w jeden spójny system pracy, który da Ci pewność, bezpieczeństwo i super efekty terapeutyczne? Ten projekt jest dla Ciebie!

Rynek szkoleniowy przepełniony jest ciekawymi propozycjami kursów stacjonarnych. Mogłoby się wydawać, że to świetna wiadomość dla ambitnych fizjoterapeutów

Po drodze pojawiają się jednak dwa problemy:

Nasz nowy projekt rozwiązuje oba problemy.

Oto 3 najważniejsze aspekty naszej pomocy:

Ścieżka edukacyjna – stworzyliśmy ofertę 43 szkoleń, które podzieliliśmy na kursy anatomiczno-fizjologiczne, kursy koncepcyjne i kursy kliniczne. Dzięki temu, zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, możesz wyznaczyć konkretną ścieżkę edukacyjną. Sam decydujesz, które kompetencje potrzebujesz aktualnie rozwijać, a nasi eksperci przeprowadzą Cię przez wątpliwości i pytania, które pojawią się po drodze. Na liście szkoleń każdy znajdzie coś dla siebie! Szkolenia są podzielone na 3 grupy, ale możesz zapisać się na dowolne. Nie musisz ograniczać się do jednej grupy.

Hybrydowa forma – posiadamy największą platformę edukacyjno-społecznościową dla fizjoterapeutów w Polsce. Dzięki temu udostępnimy Ci przed szkoleniami stacjonarnymi ogrom materiałów w formie online, co pozwoli Ci się do nich właściwie przygotować. Następnie spotykamy się na żywo, by szlifować umiejętności praktyczne. Ta forma pozwala nam prowadzić zajęcia na wyrównanym i bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Najniższa cena – od roku tworzymy subskrypcję online dla użytkowników naszej platformy. Teraz dajemy im dodatkową wartość w postaci zdecydowanego obniżenia kosztów edukacji. Dlaczego cena projektu jest taka niska? Bo jest to pierwsza edycja tego projektu i nikt poza nami nie utwierdzi Cię w przekonaniu, że warto wziąć w nim udział. Jednak promocyjna cena nie jest wieczna. Obejmuje wyłącznie 200 pierwszych zamówień! Możesz głowić się podczas wypełniania dokumentów o dofinansowanie kursów, albo wybrać naszą ofertę i zwyczajnie zapisać się na interesujące Cię szkolenia.

SPRAWDŹ NASZE KURSY

Wszystkie kursy w naszej ofercie są certyfikowane.
Przełącz się między zakładkami grup i sprawdź poszczególne kursy z oferty subskrypcyjnej.
Grupa 1 to kursy anatomiczno-fizjologiczne, Grupa 2 to kursy koncepcyjne, Grupa 3 to kursy kliniczne.

Tylko tyle pozostało do końca promocji

Dni
Godzin
Minut

Cześć, nazywam się Marcel Mieszkalski

Tak jak Ty jestem fizjoterapeutą i w ramach 13 lat edukacji ukończyłem około 100 szkoleń stacjonarnych. Jak się zapewne domyślasz, ich łączny koszt przekroczył kilkaset tysięcy złotych. Analizując ten rachunek z bliska, jedno szkolenie kosztowało mnie średnio 3000 zł…

Twój rachunek może być zupełnie inny, bo za niewiele więcej możesz zrealizować nie jedno, a aż 12 szkoleń stacjonarnych.

Być może stwierdzisz, że nie potrzebujesz robić aż 12 szkoleń w ciągu 12 miesięcy. Ten projekt wciąż pozwala Ci oszczędzać. Jak? To bardzo proste.

3690 zł pozwoli Ci rynkowo zrealizować 3 szkolenia stacjonarne. Zatem koszt jednego wynosi 1230 zł. Gdy w naszej subskrypcji zrealizujesz minimum 4 szkolenia, to cena jednego wynosi 922,50 zł. Czyli na czwartym szkoleniu zaoszczędziłeś już 300 zł.

Każde kolejne zrealizowane z nami szkolenie obniża jednostkowy koszt Twojej edukacji, a w przypadku ukończenia 12 kursów, jeden kosztuje Cię tylko 307 zł! Dodatkowo kwotę 3690 zł możesz rozbić na 5 rat 0% (bez konieczności wiązania się z bankiem i wypełniania wniosków kredytowych).

Opinie Kursantów

Nie wierz nam, UWIERZ im!

Chociaż ten projekt jest totalną nowością, to naszej platformie zaufało już 8000 fizjoterapeutów,. 

Enedu to najlepsze miejsce dla fizjoterapeutów w całym internecie. Wspaniali ludzie, wspaniali specjaliści, wspaniałe szkolenia i warsztaty. Chcesz być dobrym i skutecznym terapeutą? Musisz dołączyć do Enedu!

Krzysztof Jędrek | Konkretny Fizjoterapeuta

Dzięki Enedu i tutejszej społeczności zbudowałem warsztat poparty doświadczeniem i wiedzą specjalistów z wielu dziedzin. To była najlepsza decyzja zawodowa dołączyć do tego obszernego projektu! 😉

Grzegorz Kazberuk | student fizjoterapii

Enedu to rozwój. Miejsce, w którym znajduję odpowiedzi i wsparcie przy trudnych pacjentach. Kurs terapii manualnej u Marcela, zmienił mnie jako terapeutę. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę czerpać wiedzę z najlepszego źródła! ❤️

Karolina Fornal | fizjoterapeutka na swoim

Koniecznie sprawdź

Harmonogram promocji

Sprzedaż w promocji

W terminie 10-29 marca 2023 otwieramy sprzedaż subskrypcji kursów stacjonarnych w wyjątkowej cenie promocyjnej, która wynosi 3690 zł za roczny dostęp lub 2690 zł za dostęp na pół roku. Dołączając do subskrypcji możesz zrealizować 1 kurs w miesiącu przez 6 lub 12 miesięcy. W kolejnych okienkach sprzedażowych cena wzrośnie więc warto dołączyć w ramach I edycji, która zapewnia gwarancję najniższej ceny.

Zapisy na wybrane kursy

Zaraz po zakupie abonamentu subskrypcji stacjonarnej, możesz się zapisać na wybrane kursy, które spośród propozycji na dany miesiąc są dla Ciebie najbardziej interesujące. Jeśli jakiś kurs bardzo Cię interesuje, a nie pasuje Ci zaproponowany termin to daj nam znać po zakupie, a my będziemy aktualizować harmonogram kursów o nowe edycje. Zrobimy co w naszej mocy, by zaproponować Ci alternatywny termin.

Marcel, a gdzie odbywają się kursy

Wszystkie szkolenia odbywają się w naszej bazie szkoleniowej w podkrakowskim Budzyniu. Miejsce wydaje się ‘egzotyczne’, ale bez problemu do nas dotrzesz.

Dojazd do sali szkoleniowej:

• samochodem: łatwy dojazd autostradą A4 (blisko zjazdu, bez konieczności wjazdu do miasta),

komunikacją miejską: z centrum Krakowa lub dworca dojazd dowolną linią tramwajową / autobusową do przystanku “Salwator”, z niego bezpośrednio do Budzynia liniami autobusowymi nr 229, 239 lub 269, przystanek znajduje się 300 m od sali

samolotem: lotnisko Kraków-Balice znajduje się zaledwie 4 km od sali szkoleniowej

Dodatkowo pomożemy Ci z bazą noclegową, a jeśli zechcesz to na naszym forum znajdziesz osoby, z którymi dojedziesz na miejsce i z którymi możesz współdzielić nocleg.

Co zyskasz?

Sprawdzony program

Zależy nam aby szkolenia były na najwyższym poziomie, dlatego nad ich programem czuwa: Marcel Mieszkalski, Jakub Stępnik, Paweł Dziadoń i Sławek Mokrzycki. Jednak to kursanci, w oparciu o cykliczne ankiety zdecydują, które szkolenia będą się odbywać najczęściej i w którym kierunku ma się rozwijać Akademia.

Najniższa możliwa cena

Szkolenia dla fizjoterapeutów kosztują średnio 2-4 tysiące zł. Wybierając naszą opcję możesz skorzystać z jednego kursu stacjonarnego w miesiącu. Jeśli więc zdecydujesz się odwiedzać nas co miesiąc, to koszt takiego szkolenia wraz z potężną bazą materiałów online wyniesie Cię 307 zł. Warto skorzystać z tej ceny!

Intuicyjny dostęp

Jedyne co musisz zrobić, aby zapisać się na wybrany przez siebie kurs, to kliknięcie przycisku “zapisz”. Nasz system wygeneruje całą resztę, a Ty otrzymasz szczegóły dotyczące logistyki kursu i dostęp do materiałów online, które pozwolą Ci się do niego przygotować. Maksymalna prostota, bez zbędnych komplikacji technicznych.

podsumowanie naszej oferty

By wziąć udział w projekcie, musisz być członkiem naszej subskrypcji online,
czyli Akademii Enedu. Poniżej znajdziesz 3 oferty.

 • Szara i różowa jest dla obecnych członków Akademii Enedu.
 • Niebieska jest dla osób, które jeszcze nie należą do Akademii Enedu. W tej ofercie oprócz 12 kursów stacjonarnych, otrzymujesz na 12 miesięcy dostęp do wszystkich materiałów naszej platformy, czyli ponad 50 certyfikowanych webinarów i ponad 50 certyfikowanych kursów online, których łączny koszt w zakupie pojedynczym to 15 000 zł. 
Poniższe ceny obowiązują tylko do 29 marca!

Subskrypcja stacjonarna

(cena dla członków Akademii Enedu)
2690 za 6 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z oferty 43 kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 1 kursu stacjonarnego w miesiącu
 • Możliwość realizacji 6 kursów stacjonarnych w pół roku
 • Materiały edukacyjne przygotowujące do kursów
 • Materiały edukacyjne po ukończeniu kursów
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

Subskrypcja stacjonarna

(cena dla członków Akademii Enedu)
3690 za 12 miesięcy
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z oferty 43 kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 1 kursu stacjonarnego w miesiącu
 • Możliwość realizacji 12 kursów stacjonarnych w rok
 • Materiały edukacyjne przygotowujące do kursów
 • Materiały edukacyjne po ukończeniu kursów
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

Subskrypcja stacjonarna

+ dostęp do Akademii Enedu
4390 za 12 miesięcy
 • Roczny dostęp do wszystkich kursów online i webinarów Akademii Enedu
 • Dostępna płatność w ratach
 • Szeroki wybór z oferty 43 kursów stacjonarnych
 • Możliwość realizacji 1 kursu stacjonarnego w miesiącu
 • Możliwość realizacji 6 kursów stacjonarnych w pół roku
 • Materiały edukacyjne przygotowujące do kursów
 • Materiały edukacyjne po ukończeniu kursów
 • Certyfikacja wszystkich odbytych kursów
 • Wymiana doświadczeń w terapeutycznym gronie

a jeśli nie chcę kupować subskrypcji?

Jeśli zainteresowały Cię kursy zawarte w ofercie subskrypcji stacjonarnej, ale nie chcesz korzystać z naszej promocyjnej oferty, to możesz wybrać dowolny kurs z harmonogramu i wziąć w nim udział, po opłaceniu jego regularnej ceny. Kursy 1-dniowe kosztują 600 zł, a 2-dniowe 1100 zł. Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Masz do nas więcej pytań?

Tu możesz podsumować najważniejsze informacje na temat subskrypcji stacjonarnej.

Jeśli jesteś członkiem Akademii Enedu:

 • Wykupujesz subskrypcję stacjonarną na 6 lub 12 miesięcy w ramach jednorazowej opłaty lub 5 równych rat 0%.
 • Po tym okresie sam zdecydujesz czy chcesz kontynuować subskrypcję stacjonarną. Nie musisz podpinać karty dla subskrypcji stacjonarnej.
 • Warunkiem korzystania z subskrypcji stacjonarnej jest aktywna subskrypcja Akademii Enedu.
 • Jeśli w trakcie korzystania z subskrypcji stacjonarnej zrezygnujesz z subskrypcji Akademii Enedu to stracisz dostęp do kursów stacjonarnych w ramach subskrypcji stacjonarnej. 

Jeśli nie jesteś członkiem Akademii Enedu:

 • Musisz wykupić subskrypcję Akademii Enedu, w opcji miesięcznej lub rocznej, a następnie wykupić subskrypcję stacjonarną w opcji na 6 lub 12 miesięcy.

Jeśli nie chcesz się z nami wiązać subskrypcją:

 • Wciąż możesz realizować kursy stacjonarne z harmonogramu subskrypcji stacjonarnej, ale za każdy z nich musisz zapłacić regularną cenę. Kursy 1-dniowe kosztują 600 zł, a 2-dniowe 1100 zł.

Subskrypcja stacjonarna jest ważna przez 6 lub 12 miesięcy, a po tym okresie sam decydujesz czy chcesz kontynuować edukację w tym modelu. By dołączyć do subskrypcji stacjonarnej nie musisz podpinać karty płatniczej.

Subskrypcja stacjonarna daje Ci możliwość ukończenia 1 kursu w miesiącu, przez okres 6 lub 12 miesięcy, dzięki czemu możesz wziąć udział w 6 lub 12 kursach (jeśli logistyka nam na to pozwoli, to umożliwimy zapisy na więcej niż 1 kurs w miesiącu).

Nie. Na ten moment subskrypcja stacjonarna obejmuje 45 kursów, które podzieliliśmy na 3 grupy. W ramach subskrypcji stacjonarnej możesz brać udział w kursach z wszystkich grup. Lista kursów znajduje się na tej stronie, kilka sekcji wyżej. W opisach kursów stacjonarnych znajduje się także przycisk z napisem 'Kurs dostępny w subskrypcji'.

Po wykupieniu subskrypcji stacjonarnej otrzymasz na maila wiadomość z instrukcją. Wszystko odbywa się bardzo intuicyjnie i za sprawą naszej platformy.

Co miesiąc realizujemy 5-6 kursów stacjonarnych, a Ty możesz w każdym kolejnym miesiącu wybrać jeden z nich. Ilość kursów będzie systematycznie rosnąć, proporcjonalnie do ilości osób, które zdecydują się dołączyć do subskrybcji kursów stacjonarnych.

Wszystkie kursy w subskrypcji stacjonarnej odbywają się w naszej siedzibie szkoleniowej w Budzyniu pod Krakowem

Dojazd:
- samochodem: łatwy dojazd autostradą A4 (blisko zjazdu, bez konieczności wjazdu do miasta),
- komunikacją miejską: z centrum Krakowa lub dworca dojazd dowolną linią tramwajową/ autobusową do przystanku "Salwator", z niego bezpośrednio do Budzynia liniami autobusowymi nr 229, 239 lub 269, przystanek znajduje się 300 m od sali
- samolotem: lotnisko Kraków-Balice znajduje się zaledwie 4 km od sali szkoleniowej

Nasz zespół doradzi także z jakich propozycji noclegowych skorzystać. 

Z subskrypcji stacjonarnej nie można zrezygnować. Subskrypcja jest ważna przez 6 lub 12 miesięcy. Po tym okresie skontaktujemy się z Tobą czy chcesz kontynuować edukację w ramach tego projektu. Jeśli zdecydujesz, że nie, to nie pobierzemy automatycznie żadnych środków za przedłużenie subskrypcji stacjonarnej.