Twój rabaty na platformie Enedu to przestrzeń, w której znajdziesz historię swoich aktywności na platformie Enedu.

Twoje rabaty na Platformie Enedu

Cześć! To już ostatni przystanek w ramach wspólnej podróży po platformie Enedu. Ponieważ poznałeś już Kanał aktywności, Panel użytkownika, Panel edukacyjny i Twój profil, to czas najwyższy na Twoje rabaty

Korzystaj do woli!

Ponieważ naszą misją jest ułatwianie Ci codziennej edukacji i pracy zawodowej, współpracujemy z markami, które mogą się do tego przyczynić. 

Jednak jako Enedu również proponujemy Ci grywalizację na naszej platformie.

W związku z powyższym, wszystkie zniżki możemy tu podzielić na:
a) rabaty od Enedy
b) rabaty od partnerów, a wśród nich Acus Med, Kongres Kawy, Medpharm, Booksy czy Fizjorejestracja

Twoje rabaty – gdzie i jak z nich skorzystać?

  • Na platformie Enedu umieściliśmy specjalną stronę internetową, na której umieszczamy wszystkie rabaty i okresowe promocje. Ponieważ zależy nam na Twojej wygodzie, to stwierdziliśmy, że dobrze jest mieć to w jednym miejscu. Daj znać w komentarzu czy jesteś tego samego zdania 🙏
  • Ponieważ nasi partnerzy mają różną politykę promocyjną, to do każdego rabatu dodaliśmy indywidualną instrukcję, byś bez wątpliwości mógł z nich korzystać. Nie ma tu żadnych haczyków, gwiazdek czy drobnych druczków. Wszystko jest transparentne i objaśnione od początku do końca.

Gdzie znajdę stronę z rabatami?

  • Zaloguj się na platformie Enedu klikając w zakładkę ‘Moje konto’ w menu głównym naszej platformy.
  • Kliknij ikonkę Moje rabaty na panelu bocznym naszej platformy (panel jest widoczny wyłącznie po zalogowaniu).

To tyle w ramach dzisiejszego zapoznania z platformą Enedu. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię do skorzystania z rabatów i aktualnych promocji i jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące optymalizacji korzystania z rabatów to zostaw je w komentarzu poniżej. Pamiętaj, że to miejsce jest stworzone dla Ciebie więc nie miej oporów, by z niego regularnie korzystać. Do zobaczenia na platformie Enedu 👋

Powiązane artykuły

Panel użytkownika na Platformie Enedu

Cześć! Dziś w ramach bliższego zapoznania z naszą platformą, chciałbym Ci przedstawić miejsce, które w dużym stopniu ułatwi Ci poruszanie się po niej. Jeśli chcesz ekspresowo znaleźć się na blogu, na stronie kursów stacjonarnych lub wrócić do kursu online w miejscu, w którym ostatnio go skończyłeś przerabiać, to pomoże Ci w tym Panel użytkownika.

Panel edukacyjny na Platformie Enedu

Cześć! W ramach dzisiejszego spotkania na blogu mam dla Ciebie crème de la crème platformy Enedu. Panel edukacyjny czeka na Twoje pierwsze kroki. Korzystaj z niego regularnie, by przekonać się, że tylu funkcjonalności wspierających edukację, nie znajdziesz na żadnej innej platformie. To co, możemy przejść do konkretów?

Twój profil na Platformie Enedu

Cześć! Być może zapoznałeś się już ze stroną Panelu użytkownika, jednak to nie wszystko, co chciałbym Ci zaproponować. Ponieważ potrzebujesz swojego ‘pokoiku’, w którym urządzą się wszystkie Twoje działania na platformie, to dziś pokażę Ci Twój profil.

Kanał aktywności na Platformie Enedu

Cześć! Dziś o czymś, czego na blogu jeszcze nie było, a co w moim odczuciu jest bardzo potrzebne, przy tak rozbudowanej platformie edukacyjno-społecznościowej jaką zapewnia Ci Enedu. Będzie to początek serii artykułów, które przybliżą Ci funkcjonowanie najważniejszych elementów naszej platformy. W ramach debiutu zaprezentuje Ci dziś Kanał aktywności, który zapewnia Akademisiom (członkom Akademii Enedu posiadającym darmowe i płatne konto na Enedu.pl) ogrom możliwości, po które warto sięgnąć, szczególnie jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w życiu naszej społeczności.

Ból i jego liczne oblicza

Ból to zjawisko, z którym zmagamy się każdego dnia. Nawet jeśli nie jako osoby bezpośrednio zaangażowane (czego Tobie i sobie życzę) to w sposób pośredni, przyjmując pacjentów przejawiających różnorodne problemy związane z percepcją bólu. Dziś chciałbym Ci pokazać różnorodne oblicza bólu. Zwrócę przy tym Twoją uwagę na fakt, że percepcja bólu jest mechanizmem bardzo złożonym. Mimo, że nocycepcja opiera się o proste odruchy angażujące różne piętra obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, to sama percepcja bólu i analiza informacji nocyceptywnej to proces mocno skomplikowany.

Komentarze